این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بهترین دوره،کلاس چت مکالمه فشرده زبان انگلیسی شیراز

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در شیراز

در سالیان گذشته شیوه آموزشی زبان در ایران، بهره گیری از کتبی بود که در آن تمام متن به زبان انگلیسی و زبان آموز مدام در حال ترجمه آن بود.این سبک آموزش فقط یکی از مهارتهای چهارگانه یعنی خواندن (Reading) را تقویت می نماید و طبق تجربه همگی ما فرد به هنگام صحبت کردن بسیار ضعیف عمل کرده گویی هیچ آموزشی از این زبان را ندیده!! اما در ۲ سال اخیر با معرفی کتاب ETP سبک جدید آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته است.در این سبک کتاب آموزشی به زبان فارسی بوده و زبان آموز شروع به تبدیل و ترجمه متن آن به زبان انگلیسی می نماید. یعنی بدون اینکه متوجه شود شروع به یادگیری و تقویت هنر مکالمه خود می کند.البته در طول سیر پیشرفت کتاب قواعد نیز بصورت کامل قرار داده شده است.. دوره های مکالمه زبان انگلیسی موسسه گاما با بهره گیری از این نسل جدید کتب آموزشی با عنوان ETP برگزار می شود.

بهترین دوره کلاس چت مکالمه زبان انگلیسی در شیراز شامل سه ترم بوده که زبان آموز را از حد مبتدی به حدی خواهد رساند که زبان آموز بتواند در یک محیط انگلیسی زبان بصورت عامیانه ارتباط برقرار نماید.

کلاس چت مکالمه فشرده زبان انگلیسی شیراز شامل

دوترم:۱۵جلسه ای 

 یک ترم: ۲۰ جلسه ای

کلاسها: سه روز درهفته ۱٫۵ ساعته 

پانزده جلسه اول یک بیس گرامری کارمی شود و سپس کامل مکالمه

دوره چت مکالمه زبان انگلیسی ویژه افرادی که طی چند ترم در کلاس های زبان در موسسات مختلف شرکت نموده اند

این دوره چت مکالمه شیراز ویژه افرادی است که طی چند ترم در کلاس های زبان  در موسسات مختلف شرکت نموده اند و نیاز دارند که این دانش زبانی خود را حفظ نمایند.

تعداد جلسات : ۱۵ جلسه ۱٫۵ ساعته  یک روز درهفته با استاد نیتیو استرالیایی 

هزینه کلاس : به صورت جلسه ای دریافت می شود.

 

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد