این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس ielts در تهران برگزار کننده بهترین دوره های فشرده آیلتس،آیلتس خصوصی ،آیلتس تضمینی،دوره چت مکالمه زبان انگلیسی،آیلتس آنلاین

موسسه گاما بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس ielts در تهران  و مدرن ترین مجموعه آموزشی کشور متناسب با درخواست و نیاز زبان آموزان دوره های زبان انگلیسی خود را بر اساس چند نیاز تعریف شده طراحی نموده است.

در سالیان گذشته شیوه آموزشی زبان در ایران، بهره گیری از کتبی بود که در آن تمام متن به زبان انگلیسی و زبان آموز مدام در حال ترجمه آن بود.این سبک آموزش فقط یکی از مهارتهای چهارگانه یعنی خواندن (Reading) را تقویت مینماید و طبق تجربه همگی ما فرد به هنگام صحبت کردن بسیار ضعیف عمل کرده گویی هیچ آموزشی از این زبان را ندیده!!

آموزش زبان انگلیسی آیلتس در تهران به سبک جدید(ETP)

اما در ۲ سال اخیر با معرفی کتاب ETP سبک جدید آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته است.در این سبک کتاب آموزشی به زبان فارسی بوده و زبان آموز شروع به تبدیل و ترجمه متن آن به زبان انگلیسی می نماید. یعنی بدون اینکه متوجه شود شروع به یادگیری و تقویت هنر مکالمه خود میکند.البته در طول سیر پیشرفت کتاب قواعد نیز بصورت کامل قرار داده شده است..
دوره های مکالمه زبان انگلیسی دربهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران توسط موسسه گاما با بهره گیری از این نسل جدید کتب اموزشی با عنوان ETP برگزار می شود.اصطلاح ETP اختصاری به معنای انگلیسی از طریق فارسی میباشد(English Trough Persiann)

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه پیشتاز در زمینه آموزش های نوین زبان انگلیسی در شهر تهران و  کشور اولین مجموعه ای است که از این سبک آموزشی بهره می برد و زبان آموزان پس از گذشت نهایتا سه ماه از شروع کلاس به حدی خواهند رسید که بتوانند کارها و ارتباطات خود را در یک محیط انگلیسی زبان انجام دهند.

 

کلاس دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی در تهران

تدریس بهترین دوره فشرده آیلتس در تهران از سطح پایه در مدت زمان ۴ ماه دربهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس درتهران انجام می پذیرد.در ابتدا شاید این مطلب کمی مبالغه آمیز به نظر برسد اما در حقیقت آیلتس آزمونی بشدت تکنیکال بوده و افرادی که به این تکنیک ها مسلط شوند شانس بسیار زیادی برای قبولی در آزمون آیلتس با نمره مطلوب خواهند داشت.حال اگر مدرس شما یک اگزمینر(امتحان گیرنده) رسمی باشد پس این مدرس کاملا به نحوه طرح سوالات و نحوه پاسخی که بیشترین نمره را برای شما کسب خواهد کرد واقف بوده و زمان شما در جلسات کلاسی به مطالب اضافی صرف نخواهد شد.البته در این فرایند نقش و میزان تلاش زبان آموز بسیار حایز اهمیت است.

مشاهده مشخصات بهترین کلاس آیلتس تهران در موسسه زبان گاما  

 

آموزش زبان آیلتس خود را با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس در تهران تجربه کنید

 

تدریس خصوصی آیلتس (ielts)تضمینی توسط مدرس رسمی آیلتس استرالیا در تهران

دپارتمان زبان انگليسي و آزمون هاي بين المللي گاما(PTE,GRE,IELTS,TOEFL) مفتخر است زير نظر چهره ی برجسته تدريس زبان جناب استاد پایداری دربهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس درتهران در موسسه زبان گاما برگزار کننده دوره های تدریس خصوصی آیلتس تضمینی آیلتس فعاليت كند. ايشان با سالها تجربه در زمينه آموزش،تأليف كتب آموزشي، پژوهش و تربيت مدرسان زبان بي شمار در استان فارس و البته امتحان گیرنده رسمی آیلتس مي باشد. گاما تنها مركز موجود در جنوب كشور است كه با متدهای جدید بریتیش کانسیل دوره هاي Pre-IELTS را زير نظر مستقيم خود ايشان برگزار می نماید.

 مشاهده مشخصات تدریس خصوصی آیلتس تضمینی 

 

 

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

در سالیان گذشته شیوه آموزشی زبان در ایران، بهره گیری از کتبی بود که در آن تمام متن به زبان انگلیسی و زبان آموز مدام در حال ترجمه آن بود.این سبک آموزش فقط یکی از مهارتهای چهارگانه یعنی خواندن (Reading) را تقویت می نماید و طبق تجربه همگی ما فرد به هنگام صحبت کردن بسیار ضعیف عمل کرده گویی هیچ آموزشی از این زبان را ندیده!! اما در ۲ سال اخیر با معرفی کتاب ETP سبک جدید آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته است.در این سبک کتاب آموزشی به زبان فارسی بوده و زبان آموز شروع به تبدیل و ترجمه متن آن به زبان انگلیسی می نماید. یعنی بدون اینکه متوجه شود شروع به یادگیری و تقویت هنر مکالمه خود می کند.البته در طول سیر پیشرفت کتاب قواعد نیز بصورت کامل قرار داده شده است. دوره های مکالمه زبان انگلیسی  بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس در تهران با بهره گیری از این نسل جدید کتب آموزشی با عنوان ETP برگزار می شود.

 مشاهده مشخصات بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی درتهران

 

تدریس زبان انگلیسی آیلتس (ielts)ویژه شاغلین دردومین موسسه زبان کشورموسسه زبان گاما

 موسسه گاما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس در تهران وکشور دوره های زبان انگلیسی آیلتس (ielts)ویژه شاغلین و آیلتس خود را متناسب افراد شاغل تعریف و ارایه نموده است.یاد گیری زبان انگلیسی با توجه به محدودیت های فردی نیازمند تعریف مجددی از سبک های آموزشی قدیمی دارد.شعار یاد گیری زبان از طریق پکیج های آموزشی بدون نیاز به حضور در کلاس طی سال های گذشته صرفا یک تبلیغ بوده و به خاطر عدم دریافت خروجی مطلوب از این ابزارها کم کم جایگاه ایجاد شده خود را از دست داده اند.هرچند در صورت استفاده درست و به موقع از این ابزارهای کمک آموزشی سطح یاد گیری می تواند چندین برابر شود. مشاهده مشخصات دوره های زبان ویژه شاغلین

 

موسسه گاما
بزرگترین مجموعه آیلتس تهران 
 بهره گیری از مدرسان و امتحان گیرندگان رسمی آیلتس استرالیا در تهران

 

 

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد