این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آموزش و تدریس زبان روسی درشیراز توسط اساتید روسی الاصل

 زبان روسی زبان چند کشور

زبان روسی علاوه بر روسیه  زبان رسمی کشور اکراین ودر بسیاری از کشور های دیگر مانند گرجستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان و.. یکی از زبانهای پر کاربرد می باشد ، پس درصورتی که قصد تحصیل و یا تجارت در هر یک از این کشور ها را دارید قطعا شرکت در کلاس زبان روسی و آموزش زبان روسی بسیار کار آمد خواهد بود و زمینه پیشرفت هر چه بیشتر را چه در تحصیل و چه در تجارت را فراهم می آورد. 

 تحصیل به زبان روسی

دلیل دیگر برای اینکه چرا  در کلاس آموزش زبان روسی شرکت کنیم ،تحصیل در روسیه یا دیگر کشورهای روسی زبان است.دانشگاه های روسیه به دلیل اینکه از درجه و اعتبار علمی بسیار بالایی برخوردارند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل می باشند.مردم این کشور فقط به زبان روسی صحبت می کنند بنابراین نیاز به یادگیری و آموزش زبان روسی برای متقاضیان امریست بدیهی علاوه بر این بر اساس اعلام وزارت بهداشت تحصیل پزشکی در روسیه فقط به زبان روسی مورد تایید می باشد .

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی درروسیه

 متقاضی تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی روسیه ملزم به گذراندن یک دوره یک ساله (کلاس پادفک روسی)و سپس گذراندن آزمون پادفک می باشند ،درصورتی که متقاضی موفق به گذراندن این آزمون نگردد مجوز ورود به دانشگاه را نخواهد داشت در نتیجه علاوه بر از دست دادن  زمان ، تمامی هزینه هایی که در طول مدت یکسال برای ورود به دوره پادفک روسی و مخارج زندگی  در روسیه پرداخت کرده است از بین خواهد رفت و متقاضی ناچار به بازگشت به ایران خواهد شد.

نگران نباشید، ما برای شما راه حل داریم

اما راه حل این مسئله چیست؟

 راه حل این مسئله فراگیری وشرکت در کلاس آموزش زبان روسی و شرکت کلاس آموزش آمادگی پادفک روسی قبل از اقدام به ورود به روسیه می باشد، که در این راستا موسسه گاما برای اولین باردر ایران اقدام به برگزاری دوره آموزش کلاس پادفک روسی ( آموزش و تدریس زیست ،شیمی و ریاضی) به همراه دوره کاربردی کلاس موزش زبان روسی کرده است.

سود شما از این دوره:

  1. پرداخت هزینه کمتر برای ورد به دوره پادفک 
  2. صرفه جویی در زمان ورود به دانشگاه و شانس قبولی بیشتر درآزمون پادفک

 

کلاس آموزش زبان روسی+ پادفک زبان روسی(کلاس زیست ،شیمی و ریاضی)

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار اقدام به ارایه کلاس آموزش پادفک زبان روسی در شیراز و تهران جهت ورود به پزشکی روسیه  نموده و زبان آموزان خود را قادر می سازد برای آزمون پادفک روسی بسیار قدرتمند تر از رقبا ظاهر شوند.

این دوره پرطرفدارترین کلاس آموزش زبان روسی ارایه شده در دپارتمان روسی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این کلاس شرکت می کنند.

طول کل کلاس آموزش زبان روسی و پادفک روسی: ۷۳ جلسه که به دو بخش کاربردی + اصطلاح شناسی  زیست و شیمی می پردازد (تعداد جلسات افزایش یافت)

  • بخش کاربردی کلاس  آموزش زبان روسی : ۵۰ جلسه به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) البته آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.
  • بخش پادفک۲۳ جلسه آموزش و تدریس دروس زیست ، شیمی و آناتومی به زبان روسی ویژه افرادی که قصد تحصیل در خانواده رشته های پزشکی را دارند
  • مدرسین کلاس آموزش زبان روسی : اساتید روس ( خانم نلیا مالیشکو  ، استاد ملایف ، استاد آنا) 

خوابگاه

برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر های و استانها قصد شرکت در دوره های پادفک روسی را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه آموزشی گاما در نظر گرفته شده است.

 

دوره کاربردی کلاس آموزش زبان روسی 

هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی کلاس آموزش زبان روسی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول دوره کلاس زبان روسی: ۴۵ جلسه (دو جلسه ۳ ساعته در هفته به مدت ۳ ماه)
مدرسین کلاس زبان روسی : روس ( خانم نلیا مالیشکو ، خانم دینا نعیموا ، آقای ملایف)

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد