تدریس زبان روسی (پزشکی روسیه)

برای اولین بار در ایران!!!
دوره پادفک: تدریس دروس زیست و شیمی به روسی

 متقاضیان تحصیل در کشورهای روس زبان مانند روسیه اوکراین بلاروس که قصد ورود به رشته های پزشکی دندانپزشکی و یا دارو سازی را دارند می بایست زبان روسی را فرا گیرند.مردم این کشورها فقط به زبانی روسی صحبت می کنند این امریست محال که در این کشورها با زبان انگلیسی گذرایام نمود پس نیاز به یادگیری زبان روسی برای متقاضیان امریست بدیهی.

در ایران تمام دوره های تدریس زبان روسی برگزار شده فقط بر روی قواعد زبان تاکید نموده و مدرسین بدلیل نداشتن دانش آکادمیک نمی توانند دروس تخصصی مانند زیست و شیمی را تدریس نمایند.

مدرسینی که در گاما زبان روسی تدریس می کنند اساتید روسی الاصل بوده
که در سیستم وزارت بهداشت ایران نیز مشغول به کار می باشند!!

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار اقدام به ارایه تدریس دوره پادفک پزشکی نموده و زبان آموزان خود را قادر می سازد برای آزمون پادفک بسیار قدرتمند تراز رقبا ظاهر شوند. 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی درروسیه

 متقاضی تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی روسیه ملزم به گذراندن یک دوره یک ساله (دوره پادفک)و سپس گذراندن آزمون پادفک می باشند ،درصورتی که متقاضی موفق به گذراندن این آزمون نگردد مجوز ورود به دانشگاه را نخواهد داشت در نتیجه علاوه بر از دست دادن  زمان ، تمامی هزینه هایی که در طول مدت یکسال برای ورود به دوره پادفک روسی و مخارج زندگی  در روسیه پرداخت کرده است از بین خواهد رفت و متقاضی ناچار به بازگشت به ایران خواهد شد.

نگران نباشید، ما برای شما راه حل داریم

اما راه حل این مسئله چیست؟

 راه حل این مسئله فراگیری و آموزش زبان روسی و شرکت در دوره های تدریس آمادگی پادفک قبل از اقدام به ورود به روسیه می باشد، که در این راستا موسسه گاما برای اولین باردر ایران اقدام به برگزاری تدریس دوره پادفک روسی (زیست ،شیمی و ریاضی) به همراه دوره کاربردی آموزش زبان روسی کرده است.

سود شما از این دوره:

  1. پرداخت هزینه کمتر برای ورد به دوره پادفک 
  2. صرفه جویی در زمان ورود به دانشگاه و شانس قبولی بیشتر درآزمون پادفک

 

دوره کاربردی + پاتفک زبان روسی (تدریس زیست، شیمی، ریاضی )

این دوره پرطرفدارترین دوره تدریس زبان روسی و پادفک روسی ارایه شده در دپارتمان روسی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری و آموزش زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
طول کل دوره تدریس زبان روسی و پادفک روسی: ۶۵ جلسه که به دو بخش کاربردی و اصطلاح شناسی  زیست و شیمی می پردازد.

  • بخش کاربردی تدریس زبان روسی:  ۴۵ جلسه به تدریس همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) البته آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.
  • بخش پادفک روسی: ۲۰ جلسه آموزش و تدریس دروس زیست شیمی و ریاضی به زبان روسی ویژه افرادی که قصد تحصیل در خانواده رشته های پزشکی را دارند
  • مدرسین تدریس زبان روسی : اساتید روس ( خانم نلیا مالیشکو  ، استاد ملایف ، استاد میخاییل)

خوابگاه

برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر های و استانها قصد شرکت در دوره های پادفک روسی را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه آموزشی گاما در نظر گرفته شده است.