این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلاس زبان ترکی استانبولی در شیراز

موسسه گاما اولین و بهترین اموزشگاه کلاس های زبان ترکی استانبولی در شیراز و جنوب کشور، از سال ۸۹ فعالیت خود را زمینه آموزش و گسترش این زبان آغاز نمود.
در طی سالیان گذشته هزاران نفر از شرکت ها و نهادهای تجارتی مختلف از دوره های متنوع زبان ترکی استانبولی موسسه گاما  استفاده نموده و به پیشرفت های چشمگیری در زمینه های فعالیتی خود دست یافتند.همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و چندین مدرس ترکیه ای الاصل از عوامل اصلی موفقیت گاما در زمینه زبان ترکی استانبولی بوده است.

قبل از ثبت نام در هر آموزشگاه زبان ترکی استانبولی یک جلسه رایگان در کلاس درس استاد شرکت نموده  و پس از مقایسه کیفیت موسسات اقدام ثبت نام فرمایید.

اساتید زبان ترکی استانبولی شیراز زیر نظر جناب آقای مهندس مومنی بزرگترین مدرس زبان ترکی استانبولی در ایران ، ستایش شده توسط مدرسان نیتیو شاغل در دانشکده تومر دانشگاه آنکارا می باشند.

روش تدریس در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی گاما چگونه است؟

استفاده از دو مدرس همزمان، یک ایرانی و یک ترک نیتیو

بهره گیری از ترکیب توانایی های دو استاد که هردو به زبان ترکی استانبولی مسلط بوده به گونه ای که یک مدرس به تشریح  فارسی مطالب پایه و اصول زبان ترکی پرداخته و مدرس دیگر با اصالت ترکیه ای(مدرس نیتیو) دانش زبانی زبان آموزان را به چالش می کشد.

استفاده از ابزارهای کمک آموزشی چند رسانه ای 

شامل استفاده از فیلم های آموزشی ، نرم افزارهای جدید و …

سیستم آزمون های معکوس 

سالهاست سیستم آموزشی موجود در کشور در زمینه زبان های خارجه به پرورش زبان آموزانی پرداخته که همگی در توانایی دریافت مطالب (مهارت گوش دادن و فهمیدن) بسیار رشد پیدا کرده در صورتی که در انتقال مطالب (مهارت صحبت کردن) ضعف های بسیار دارند.
آزمون های برگزار شده در گاما به شیوه  معکوس سعی در ارتقا توانایی صحبت کردن را دارد.

دوره های برگزار شده در گاما

دوره کاربردی (با دو استاد همزمان زیر نظر استاد مومنی) 

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان ترکی استانبولی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در ترکیه را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول هر دوره:  20 جلسه دو جلسه 1.5ساعته در هفته به مدت2.5 ماه

دوره ترمیک

در این دوره بیشتر  تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت.دوره های ترمیک به افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری این زبان بپردازند کمک شایانی خواهد نمود. این دوره زبان ترکی استانبولی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای تومر دانشگاه آنکارا می باشد.

مدت هر ترم : 2.5 ماه دو جلسه 1.5 ساعته در هفته
تعداد جلسات هر ترم : 20 جلسه می باشد
مجموع دوره ها: 12 ترم

دوره محاوره

ویژه افرادی که به  پایه های زبان ترکی استانبولی مسلط بوده و قصد تمرین زبانی و قوی شدن لهجه را دارند.این دوره با مدرسان ترکیه ای ارایه می شود.
طول هر دوره: 15 جلسه ، دو جلسه 1.5ساعته در هفته به مدت2 ماه

برنامه کلاسهای آنلاین-موسسه گاما

 

برنامه کلاسهای آفلاین-موسسه گاما

 

برنامه کلاسهای حضوری شعبه خلدبرین

 

برنامه کلاسی حضوری شعبه معالی آباد

 

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

0


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد