این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلاس زبان ترکی استانبولی در شرق تهران مناطق تهرانپارس ، پیروزی

تا حالا به این دقت کردید که هدفتان از یادگیری زبان ترکی استانبولی چیست؟ به اینکه چه دوره ای از کلاس زبان ترکی استانبولی را انتخاب کنید ؟ اینکه آموزشگاهی را که انتخاب می کنید برای شرکت در کلاس های آن آیا به نوع نیاز شما به زبان ترکی استانبولی توجه دارد یا خیر؟ آموزشگاه گاما بر اساس نوع نیاز متقاضیان کلاس زبان ترکی استانبولی در شرق تهران در مناطق تهرانپارس ، پیروزی را راه اندازی کرده است.

کدام دوره زبان ترکی استانبولی را انتخاب کنیم ؟

به طور کلی دو نوع دوره ترکی استانبولی در گاما وجود دارد:
۱-دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی: این نوع از آموزش شما را برای زندگی در محیط کشور ترکیه آماده خواهد کرد بگونه ای که تمام نیاز های اولیه خود را مرتفع نمایید و نیازی به حضور مترجم نباشد
۲-دوره آمادگی آزمون تومر : برای حضور در محیط های تخصصی مثل دانشگاه یا کار در بیمارستان شما به ارائه مدرک زبان ترکی یا همان تومر نیاز خواهید داشت. گاما این دوره را در ۶ماه ارائه میدهد و تضمین میکند که شما به این مدرک معتبر دست پیدا خواهید کرد .
البته لازم به ذکر است که آزمون تومر نیز با همکاری گاما و دانشگاه انکارا در ایران نیز برگزار می شود

علاوه بر دو دوره های عمومی معرفی شده موسسه گاما برگزارکننده دوره های یوس و آلس را نیز برگزار می کند و یکی از شناخته شده ترین موسسات در این زمینه می باشد.

آزمون  یوس Yös آزمونی است که  دانشگاه های  ترکیه هر ساله برای تعیین سطح علمی متقاضیان خارجی برای پذیرش دانشجو از مقطع دیپلم متوسطه که قصد تحصیل در ترکیه را دارند برگزار می کنند و متقاضیانی که در آزمون موفق و نمره مناسب را دریافت می کنند در این دانشگاه ها پذیرش می شوند.  

برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون یوس مقاله ثبت نام آزمون یوس ترکیه مطالعه کنید.

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

آموزشگاه ترکی استانبولی در پیروزی

 
آلمانی تهران
آلمانی تهران
آلمانی تهران

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد