این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

لیست بهترین دانشگاه های ترکیه صفر تا صد آزمون یوس هر دانشگاه

کشور ترکیه دارای ۱۸۳ دانشگاه، شامل ۱۰۹ دانشگاه دولتی و ۶۵ دانشگاه خصوصی و چند دانشگاه مخصوص وزارت دفاع می باشد.بعضی از دانشگاههای ترکیه دارای رنکینگ نسبتا بالایی در زمینه پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی می باشند.هر ساله این دانشگاهها با برگزاری امتحان یوس و SAT  پذیرای دانشجویان خارجی می باشند زمان برگزای آزمون یوس این دانشگاهها نیمه اردیبهشت تا نیمه تیر می باشد و به دو زبان ترکی و انگلیسی برگزار می شود.لیست دانشگاههای ترکیه را در زیر می توانید مشاهده کنید و برای اطلاعات بیشتر از زمان دقیق برگزری آرمون ، ظرفیت و هزینه های دانشگاه به قسمت اطلاعات بیشتر هر دانشکده می توانید مراجع کنید.

نام دانشگاهاطلاعات آزمون یوس و شهریه دانشگاه
دانشگاه استانبولدانشگاه استانبول یک دانشگاه دولتی است و در ردیف ۱۰ دانشگاه برتر ترکیه قرار دارد. از نظر رتبه‌بندی جهانی، در ردیف ۱۰۰۰-۸۰۱ قرار دارد.
دانشگاه الوداغ بورسادانشگاه بورسا ترکیه در سال ۱۹۸۲ به نام اولوداغ تغییر نام داد. زبان تدریس در این دانشگاه به زبان ترکی می باشد.این دانشگاه دارای 4 مؤسسه 15 دانشکده 3 کالج
دانشگاه اژهچهارمین دانشگاه و اولین دانشگاه تحقیقاتی در ترکیه
دانشگاه 19مایسدانشگاه 19 مایس با داشتن 5213 دانشجوی بین المللی از 118 کشور جهان ، گام های محکم در جهت تبدیل شدن به یک دانشگاه بین المللی برداشته است.
دانشگاه قاضی آنتپدر میان بهترین دانشگاه های ترکیه نیز دارای رتبه 36 می باشداگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه Gaziantep را دارید بایستی در آزمون YOS این دانشگاه شرکت و نمره قبولی را کسب نمایید.

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

0


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد