این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی شیراز

دوره های TTC یا پرورش اساتید زبان انگلیسی در دوره های مختلف ، طبق بروز ترین متد های دنیا است.  دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی شیراز  شامل نحوه و متد تدریس ، مدیریت کلاس ، خلاقیت در ارایه مطالب کلاس می باشد و مخصوص افرادی است که دانش زبان انگلیسی خوبی دارند اما علم تدریس زبانهای خارجی را ندارند این دوره توسط موسسه گاما برگزار می شود و کسانی که موفق به دریافت این مدرک شوند می توانند در یکی از مراکز زبان گاما شروع به تدریس نمایند.

در دوره TTC چه چیزی آموزش می بینیم

با توجه به نیاز روز افزون به مدرسین زبان انگلیسی مهارت های زیر در دوه های TTC با هدف آموزش مهارت های تدریس به متقاضیان دوره آموزش داده می شود.

 الف - اصول و روش های تدریس 

اصول و روش های تدریس  زیادی برای تدریس زبان انگلیسی وجود دارد درواقع روش های تدریس در همه کلاس ها یکسان نیست ، روش های تدریس به محیط آموزشی که محیا است و همچنین شرایط زبان آموز بستگی دارد .  هر کدام از روش های تدریس مزیت و معایب خود را دارد و در صورتاثیر گذار خواهند بود که متناسب با نیاز زبان آموز انتخاب شوند.

ب - کنترل و مدیریت کلاس

کنترل و مدیریت کلاس تنها به معنای برقراری نظم در کلاس نمی باشد بلکه مفهومی فراتر از این دارد زمانی که شما با استفاده از دانش تخصصی خود به اهداف یادگیری تحقق می بخشید و یا شرایط لازم را برای تحقق یادگیری ایجاد می کنید به کنترل و مدیریت کلاس دست یافته اید  و این خود یکی از فاکتور های مهم تدریس می باشد.

پ - برنامه ریزی جلسات آموزشی کلاس

رهبری کلاس از طریق برنامه ریزی جلسات درسی به منظور نظارت بر پیشرفت زبان آموزان از دیگر موارد مهم تدریس زبان انگلیسی می باشد و بسیاری از اساتید از اهیمت آن غافل هستند. برنامه ریزی جلسات آموزشی کلاس نیازمند تسلط و آموزش صحیح می باشد که در دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی شیراز آموزش داده می شود.

ج - خلاقیت و نو آوری در ارائه مطالب

 خلاقیت و نو آوری در ارائه مطالب کلاس شما را از کلاسی که همه مدرسین به طور معمول برگزار می کنند متفاوت می کند. برای داشتن تدریسی خلاق همواره باید به دنبال راهکار های جدیدی  باشیدکه مطالب را جذابتر و بهتر ارائه کند .دراین بخش روش هایی که می توانید  مطالب را به صورت خلاق ارائه دهید آموزش داده می شود.  

 هزینه دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

هزینه دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی شیراز پس از مصاحبه و باتوجه به سطح متقاضی و مدرس متفاوت است. 

مدت زمان دوره TTC 

 متقاضیان دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی شیراز می توانند ابتدا در آزمون کتبی و شفاهی این دوره شرکت نموده و پس از قبولی می توانند در دروه 2 ماهه این آموزش ها ثبت نام کنند. 

دوره فشرده TTC

این دوره بصورت کارگاه فشرده آخر هفته ها به مدت یک ماه ارائه می گردد.

سر فصل های دوره TTC 

  • آموزش دوره توسط  Cambridge Certified Teacher Trainer و مدرس بین المللی
  • آموزش به روشهای مدرن و به روز تدریس در دنیا منطبق با استانداردهای کمبریج
  • آموزش مراحل قدم به قدم در تدریس هر بخش و تهیه طرح درس(  Lesson Plan )
  • آموزش مدیریت کلاس و ارائه راهکار های مناسب Classroom Managment
  • چگونگی تدریس مهارت های چهارگانه (Reading،Listening،Writing،speaking)
  • چگونگی اصلاح و ویرایش غلط های زبان آموزان در کلاس
  • ارایه  Demo و  TP در طول دوره
  • Observe و یا مشاهده کلاس مدرسان با تجربه جهت یادگیری بهتر اصول آموزش

جهت شرکت در دوره های تربیت مدرس گاما

تماس بگیرید

۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

نمونه کارنامه های قبولی آیلتس
برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

3.98


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد