این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت نام آزمون یوس دانشگاه 19 مایس

دانشگاه Ondokuz Mayıs یک دانشگاه بزرگ دولتی است که در سال 1975 در سامسون ، ترکیه تاسیس شد.  این دانشگاه دارای نام "19 مه" است ، که تاریخی است که مصطفی کمال آتاتورک ، بنیانگذار جمهوری ترکیه ، برای شروع جنگ استقلال به سامسون آمد.

 تأسیس: 1 آوریل 1975 ، سامسون ، ترکیه

 عضویت: انجمن دانشگاه های اروپا

 زبان: ترکی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی

 رئیس: یاووز اونال

 

دانشگاه 19 مایس با داشتن 5213 دانشجوی بین المللی از 118 کشور جهان ، گام های محکم در جهت تبدیل شدن به یک دانشگاه بین المللی برداشته است. این دانشگاه 52440 دانشجو ، 2521 نفر هیات علمی و 3898 نفر کارمند دارد. از سال 2018 ، تقریباً در 43 سال به 170 هزار فارغ التحصیل  داشته است.دانشگاه 19 مایس دارای 19 دانشکده ، 1 دانشکده ، 12 مدرسه حرفه ای ، 6 موسسه ، 1 هنرستان و 24 مرکز تحقیقات کاربردی است.

امکانات خوابگاه دانشگاه 19 مایس

 در پردیس Kurupelit ، یک خوابگاه زنانه مردانه و نیمه خصوصی با ظرفیت زیاد وابسته به موسسه خوابگاه های اعتباری (KYK) و خوابگاه دختران تورگوت اوزال ، که نزدیک به دانشگاه است ، وجود دارد.  علاوه بر این سه خوابگاه ، خوابگاه های خصوصی ، خوابگاه ها و خوابگاه های وابسته به KYK ، که با یک وسیله نقلیه قابل دسترسی هستند ، راه حل های مختلفی برای مشکل اسکان دانشجویان ارائه می دهند.  علاوه بر این ، در پردیس هنرهای زیبا İlkadım برای اقامت دانشجویان بین المللی خوابگاه های دخترانه و پسرانه وجود دارد.  دانشجویان از نظر مسکن با مشکلی روبرو نیستند وحتی مردم سامسون نیزبه راحتی به دانشجویان خانه اجاره می دهند.

 مهمانخانه ، جایی که والدین دانش آموزان و سایر میهمانان می توانند در آن اقامت داشته باشند ، یکی از مکانهای مناسب است که توسط دانشگاه اداره می شود.

محوطه دانشگاه پردیس 19 مایس

  زندگی اجتماعی برای دانشجویان در طول سالهای دانشجویی از اهمیت زیادی برخوردار است.  زیرا دانشجویانی که از شهرهای دیگر و حتی خارج از کشور به سامسون می آیند وقت خود را در شهری می گذرانند که آنها را به رسمیت نمی شناسند. 

OM    گزینه های زیادی برای اوقات فراغت موثر ارائه می دهد.  به عنوان مثال ، دانش آموزان ما می توانند از کنفرانس های متخصصان در مورد موضوعات خود گوش فرا دهند ، در نمایشگاه های نقاشی در زمان های مختلف سال شرکت کنند ، به کنسرت هایی که توسط هنرستان ما برگزار می شود گوش دهند و به عنوان عضو باشگاه های مختلف دانشجویی در فعالیت های مدرسه شرکت کنند

 ثبت نام یوس 2021 دانشگاه 19مایس ترکیه 

تاریخ ثبت نام

شروع ثبت نام : 99/11/06

پایان ثبت نام : 1400/01/27

تاریخ آزمون : 1400/03/01

ساعت آزمون : 13:00 به وقت ترکیه

هزینه ثبت نام  : 400 لیر

اعلام نتایج : 99/04/13

تعداد سوالات و مدت زمان : 80 سوال 120 دقیقه

زبان آزمون : ترکی ، انگلیسی 

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون یوس 2021 ترکیه

زمان ثبت نام برای آزمون یوس 2021 از طریق سایت هر دانشگاه مدارکی از متقاضی بایستی بارگزاری شود.مدارک موردنیاز هر دانشگاه که هنگام ثبت نام بایستی بارگزاری شود عبارتند از :

  1. اسکن اصل مدرک دیپلم + اسکن ریزنمرات
  2.  اسکن اصل مدرک پیش دانشگاهی + اسکن ریز نمرات
  3.  اسکن اصل پاسپورت
  4.  یک قطعه عکس 3*4

البته ممکن است تمامی این مدارک در ابتدا مطالبه نگردد اما بهتر است که تمامی این مدارک را هنگام ثبت نام  آماده داشته باشید تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوید. علاوه بر این برای ثبت نام قطعی در صورت اخذ پذیرش این مدارک نیز مورد نیاز خواهند بود.  

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد