این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت نام آزمون یوس دانشگاه مصطفی کمال2021

دانشجویان خارجی به دو روش در این دانشگاه پذیرش می شوند :
1- از طریق آزمون های ورودی 
دانشجویان خارجی می توانند هر سال از طریق شرکت و قبولی در آزمون های ورودی دانشگاه مصطفی کمال مانند YOS ،ALES ،GRE و … جهت پذیرش در این دانشگاه اقدام کنند. زبان آموزشی برای این دانشجویان ترکی می باشد و لذا تمامی دانشجویان بین المللی باید به زبان ترکی مسلط باشند. همچنین در دانشگاه مصطفی کمال تمام امکانات ، امتیازات و تسهیلات چون بورسیه های تحصیلی و … هم به دانشجویان بومی و هم دانشجویان بین المللی ارائه می شود و هیچ فرقی میان دانشجویان ترک و غیر ترک وجود نخواهد داشت.
2- پذیرش از طریق برنامه های تبادلی مانند اراسموس به مدت چند ترم : همانطور که قبلاً نیز اشاره نمودیم دانشگاه مصطفی کمال از طریق برنامه اراسموس اقدام به تبادل دانشجویان با دانشگاه های اروپا می کند. به همین دلیل افرادی که از این طریق جذب دانشگاه مصطفی کمال می شوند معمولاً دانشجویان اروپایی هستند. زبان آموزشی برای این دانشجویان انگلیسی است.

رنکینگ دانشگاه مصطفی کمال

دانشگاه مصطفی کمال در رتبه بندی سال 2018 ، رتبه 4137 را در میان بهترین دانشگاه های جهان کسب نموده و در میان برترین دانشگاه های ترکیه نیز دارای رتبه 67 می باشد. بر اساس آمار فوق می توان گفت که دانشگاه مصطفی کمال در رده دانشگاه های متوسط ترکیه قرار دارد.

ثبت نام یوس 2021 مصطفی کمال

تاریخ ثبت نام

شروع ثبت نام آزمون: 11 اسفند 1399

پایان ثبت نام آزمون: 17 اردیبهشت 1400 

تاریخ آزمون: 1 خرداد 1400

ساعت آزمون: 10:30 به وقت ترکیه 

تاریخ اعلام نتایج: 7 خرداد 1400

حوزه ها :   

هزینه :  ---

اعلام نتایج : -

تعداد سوالات و مدت زمان : 

زبان آزمون : ترکی ، انگلیسی 

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون یوس 2021 ترکیه

زمان ثبت نام برای آزمون یوس 2021 از طریق سایت هر دانشگاه مدارکی از متقاضی بایستی بارگزاری شود.مدارک موردنیاز هر دانشگاه که هنگام ثبت نام بایستی بارگزاری شود عبارتند از :

  1. اسکن اصل مدرک دیپلم + اسکن ریزنمرات
  2.  اسکن اصل مدرک پیش دانشگاهی + اسکن ریز نمرات
  3.  اسکن اصل پاسپورت
  4.  یک قطعه عکس 3*4

البته ممکن است تمامی این مدارک در ابتدا مطالبه نگردد اما بهتر است که تمامی این مدارک را هنگام ثبت نام  آماده داشته باشید تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوید. علاوه بر این برای ثبت نام قطعی در صورت اخذ پذیرش این مدارک نیز مورد نیاز خواهند بود.  

 

ظرفیت یوس 2020 مصطفی کمال

ثبت نام یوس2020 مصطفی کمالمصطفی کمال 2020یوس

 

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

0


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد