این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت نام آزمون یوس دانشگاه قاضی آنتپ

دانشگاه قاضی آنتپ ، دانشگاه دولتی می باشد که 7 ژوئن سال 1987.م در شهر قاضی آنتپ ساخته شد.

قاضی آنتپ یکی دیگر از استان های قدیمی و پرجمعیت کشور ترکیه میباشد که معمولا به آن آنتپ میگویند. پردیس اصلی این دانشگاه در فاصله 7 کیلومتری از مرکز شهر ساخته شده است و در حال حاضر دانشکده های زیادی دارد.

 دانشگاه قاضی آنتپ 20 هزار و 800 نفر دانشجو داخلی و خارجی دارد که دراین دانشگاه تحصیل میکنند. دانشجویان خارجی آزمون یوس و یا بورسیه تحصیلی در دانشگاه قاضی آنتپ پذیرش میگیرند این دانشگاه  دارای ۶ دانشکده، ۳ مدرسه عالی، آموزش شغل، ۱ مرکز آموزش موسیقی، ۳ انستیتو، ۱۲ مرکز تحقیقات و ۸۹ آزمایشگاه است. تعداد دانشجویان آن ۶۵۰۰ نفر و تعداد کادر علمی آن ۵۵۳ نفر است.

امکانات دانشگاه قاضی آنتپ ترکیه

دانشگاه قاضی آنتپ دارای 13 مرکز فرهنگی که در زمینه های فیلمبرداری، ادبیات، شطرنج، عکاسی، تحقیق و علوم فنی، تئاتر، کوهنوردی، محیط و موسیقی و کلاسهای مختلف از قبیل ساز، گیتار، ماکت پرواز، شطرنج و... می‌باشند.همچنین دارای دو سالن ورزشی سربسته  است ، مرکز پرورش اندام و تعداد زیادی مکان های ورزشی برای بسکتبال،والیبال ،فوتبال و تنیس نیز در نظر گرفته است.

مرکز بهداشت دانشگاه قاضی آنتپ

دانشجویان در هنگام بیماری (بصورت رایگان) برای درمان می توانند به مراکز بهداشت مراجعه کنند و در صورت عدم کفایت این مراکز می توانند به بیمارستان دانشکده پزشکی مراجعه کنند.

 ثبت نام یوس 2021 دانشگاه قاضی آنتپ ترکیه 

 به زودی اعلام می شود

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون یوس 2021 ترکیه

زمان ثبت نام برای آزمون یوس 2021 از طریق سایت هر دانشگاه مدارکی از متقاضی بایستی بارگزاری شود.مدارک موردنیاز هر دانشگاه که هنگام ثبت نام بایستی بارگزاری شود عبارتند از :

  1. اسکن اصل مدرک دیپلم + اسکن ریزنمرات
  2.  اسکن اصل مدرک پیش دانشگاهی + اسکن ریز نمرات
  3.  اسکن اصل پاسپورت
  4.  یک قطعه عکس 3*4

البته ممکن است تمامی این مدارک در ابتدا مطالبه نگردد اما بهتر است که تمامی این مدارک را هنگام ثبت نام  آماده داشته باشید تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوید. علاوه بر این برای ثبت نام قطعی در صورت اخذ پذیرش این مدارک نیز مورد نیاز خواهند بود. 

شهریه دانشگاه قاضی آنتپ ترکیه

به زودی اعلام خواهد شد

حداقل امتیاز آزمون یوس مورد پذیرش

دانشگاه قاضی آنتپ با آزمون یوس دانشگاه استانبول و قاضی آنتپ پذیرای دانشجویان خارجی می باشد.  

ظرفیت یوس 2021 دانشگاه قاضی آنتپ

به زودی اعلام خواهد شد

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد