این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت نام آزمون یوس 2021 دانشگاه جراح پاشا

دانشگاه استانبول یک دانشگاه دولتی است که دراستانبول در 18 مه 2018 تشکیل شد،این دانشگاه درمنطقه اوراسیایی درمحله فاتیح قراردارد، این دانشگاه شامل 9 دانشکده ،شش انستیتو،یک کالج و پنج آموزشگاه حرفه ای و ده مرکز تحقیقاتی می باشد، دانشگاه جراح پاشا دارای 8 پردیس است که درآوج لارواقع شده است و این دانشگاه به دو زبان ترکی و انگلیسی آموزش می دهد.

 سیستم آموزشی دانشگاه جراح پاشا

دانشکده پزشکی Cerrahpaşa از سال تحصیلی 2008-2009 سیستم آموزشی خود را تجدید کرده است. به این ترتیب ، نوآوری های بسیاری صورت گرفته است تا دانشجویان به عنوان پزشک بهتررشد کنند و خود را به عنوان یک پزشک سال اول احساس کنند. از آنجا که این برنامه ها در آموزش پزشکی بسیار مهمتر هستند ، دانشجویان مجاز به گذراندن دروس نظری بیش از 4 ساعت در روز نیستند. دانشجویانی که با سیستم جدید شروع کردند ، در سال 2014 فارغ التحصیل شدند.

تفاوت تحصیل به زبان ترکی و انگلیسی دردانشگاه جراح پاشا

دانشکده پزشکی Cerrahpaşa دارای دو زبان تحصیل ترکی و انگلیسی در رشته پزشکی است. برنامه درسی در هر دو زبان یکسان است ، تفاوت اصلی آنها در آموزش زبان است. به همین دلیل ، فارغ از اینکه زبان تحصیلی که هنگام ثبت نام دردانشگاه جراح پاشا انتخاب می کنید آموزشی که خواهید دید متفاوت نخواهد بود. اختلاف سهمیه بین این دوزبان نیزبرنمرات پایه تأثیر می گذارد. در نتیجه تلاشهای این دانشگاه برای ارائه فرصتهای بهتر آموزشی به دانشجویان ، در 5 سال گذشته کل سهمیه دانشگاه جراح پاشا از 405 به 329 کاهش یافته است.

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

0


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد