این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت نام آزمون یوس دانشگاه اگه2021

دانشگاه اژه یک دانشگاه دولتی و چهارمین دانشگاه قدیمی ترکیه است که درسال 1955با دانشکده های پزشکی و کشاورزی در ازمیر تاسیس شد.دانشگاه اژه اواین دانشگاهی است  که دوره های خود را در ازمیرآغاز می کند و در بین دانشگاه های تحقیقاتی ترکیه نزدیک به بالاترین رتبه قرار دارد.

این دانشگاه دارای 3185 هیات علمی و 65.088 دانشجو و محوطه این دانشگاه 852 هکتار (3.45 کیلومتر مربع) است.دانشگاه اژه در حال حاضر دارای 15 دانشکده ،6 مدرسه از نوع کالج پایه ،10 مدرسه آموزش حرفه ای ، 9 موسسه و 36 مرکز تحقیقاتی است .

پردیس بورنوا از دانشگاه اژه امکانات گسترده ای از جمله فرهنگ ،ورزش، و خدمات اجتماعی را پوشش می دهد.همچنین این دانشگاه فرصت های توسعه فردی ،فرهنگی و اجتماعی و شغلی را ارئه می دهد.این دانشگاه در چهار راه آنکارا،استانبول و ازمیر واقع است بدین سبب حمل و نقل بین شهری بسیارسریع وحمل نقل بین شهری که توسط خدما اتوبوسرانی و زیر زمینی شهرداری ارائه می شود دانشجویان می توانند از هر نقطه شهر به پردیس برسند.

 دانشگاه اژه ترکیه هر ساله برای پذیرش دانشجویان خارجی آزمونی تحت عنوان آزمون پذیرش دانشگاه برای دانشجویان خارجی (EGEYÖS)، برگزار می نماید.

خوابگاه دانشگاه اژه

اداره کل اعتبارات و خوابگاه های دانشجویی ، امکانات خوابگاه هایی را برای  6000 دانشجو در دانشگاه امکانات فراهم می کند

ثبت نام یوس 2021 دانشگاه اژه ترکیه 

تاریخ برگزاری: 29 خرداد 1400
ساعت برگزاری: 13 به وقت ترکیه

 مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون یوس 2021 ترکیه

زمان ثبت نام برای آزمون یوس 2020 از طریق سایت هر دانشگاه مدارکی از متقاضی بایستی بارگزاری شود.مدارک موردنیاز هر دانشگاه که هنگام ثبت نام بایستی بارگزاری شود عبارتند از :

  1.  اصل و ترجمه رسمی دیپلم دبیرستان
  2.  اصل و ترجمه پیش دانشگاهی
  3.   اصل و ترجمه ریز نمرات دوره ی چهار ساله
  4.  اصل و ترجمه پاسپورت متقاضی

البته ممکن است تمامی این مدارک در ابتدا مطالبه نگردد اما بهتر است که تمامی این مدارک را هنگام ثبت نام  آماده داشته باشید تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوید. علاوه بر این برای ثبت نام قطعی در صورت اخذ پذیرش این مدارک نیز مورد نیاز خواهند بود. 

شهریه دانشگاه اژه ترکیه

به زودی اعلام می شود

ظرفیت یوس2021 دانشگاه اژه

به زودی اعلام می شود 

 

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد