این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تدریس زبان انگلیسی آیلتس (ielts)ویژه شاغلین دردومین موسسه زبان کشور

موسسه گاما به عنوان بزرگترین مجموعه آموزشگاهی در زمینه زبان در کشور دوره های زبان انگلیسی آیلتس (ielts)ویژه شاغلین و آیلتس خود را متناسب افراد شاغل تعریف و ارایه نموده است.

یاد گیری زبان انگلیسی با توجه به محدودیت های فردی نیازمند تعریف مجددی از سبک های آموزشی قدیمی دارد.شعار یاد گیری زبان از طریق پکیج های آموزشی بدون نیاز به حضور در کلاس طی سال های گذشته صرفا یک تبلیغ بوده و به خاطر عدم دریافت خروجی مطلوب از این ابزارها کم کم جایگاه ایجاد شده خود را از دست داده اند.هرچند در صورت استفاده درست و به موقع از این ابزارهای کمکآموزشی سطح یاد گیری می تواند چندین برابر شود.

تعریف دوره های  زبان انگلیسی آیلتس (ielts)ویژه شاغلین:

دوره زبان انگلیسی ویژه شاغلین از ترکیب کلاس های حضوری و ابزارهای کمک آموزشی بهترین استفاده را نموده تا زبان آموز در کمترین تداخل زمانی ، بالاترین سطح آموزشی را خروجی بگیرد.

طول دوره:

دو پکیج: ۲۰ جلسه ای

در مدت: مجموعا چهار ماه

شما را از حد پایه به حد تسلط جهت زندگی روزمره در کشورهای انگلیسی زبان خواهد رساند تا قادر باشید نیاز های روزمره خود را رفع نمایید.

محتوای دوره زبان انگلیسی ویژه شاغلین:

بهره گیری از سبک جدید آموزش یعنی آموزش زبان انگلیسی از طریق فارسی.
در سالیان طولانی آموزش زبان از طریق کتبی انجام می شد که کاملا متن آنها به زبان انگلیسی بود.به مرور زبان وآموزش از طریق این کتابها باعث شد زبان آموزان مهارت درک مطلبشان بسیار قوی شده در حالی که در مهارت مکالمه و پاسخ  به شدت ضعیف بمانند که اکثر ما نیز قربانی این سبک در مدارس و دانشگاها شده ایم.

در سبک جدید یعنی کتاب های ETP  زبان آموز از همان ابتدا یک کتاب فارسی در دست دارد که به مرور زمان آن را تبدیل به انگلیسی خواهد نمود و در نتیجه پس از پایان دوره فرد به راحتی می توانند مفهوم و منظور ذهنی خود را به انگلیسی بیان کند.

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد