این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

با بهترین کلاس زبان چینی تهران پول سازترین زبان جامعه امروز را یاد بگیرید.

کلاس های آموزشی آموزش زبان چینی در تهران ، موسسه زبان چینی گاما ،با بهره گیری از ابزارهای آموزش چند رسانه ای(صوتی،تصویری،..)  امکان یادگیری و آموزش زبان چینی را بسیار ساده تر کرده است.

زبان چینی سخت نیست

به محض شنیدن نام زبان چینی بسیاری از آن بعنوان سخت ترین زبان یاد می کنند. این درحالیست که این ایده ای غلط است و شاید به همین دلیل بسیاری به سمت این زبان نمی روند.

** در زبان چینی گرامر زمان ، گرامر جنسیت و … وجود ندارد.
**این زبان از لحاظ ساختاری، بسیار ساده است.

سختی زبان چینی بیشتر به بحث نوشتار و یادگیری حروف خنزه مربوط بوده که برای راحتی کار، آموزش خواندن و مکالمه از خط پینین که مشابه حروف انگلیسی است استفاده می شود و هشتاد درصد یادگیری آموزش زبان چینی را ساده تر می نماید.

حتی برای نوشتار زبان چینی امروزه وسایل دیجیتالی وجود دارد که می تواند گفتار را به نوشتار تبدیل کند و این مشکل شما نیز حل می شود.

 

برنامه کلاسی زبان چینی تهران پاییز ۹۸ – فشرده 

روزها :  پنجشنبه و جمعه

ساعت  : ۱۰:۳۰ الی ۱۳:۳۰

هدف دوره :رسیدن به سطح hsk 2

تاریخ شروع : پنجشنبه ۷ آذر

 

یادگیری زبان چینی شما را به دنیای جدید وارد می کند.

امروزه کشور چین نقش بسیار بزرگ و غول آسایی در بازرگانی و تجارت جهانی دارد.با آموزش زبان چینی در بهترین کلاس زبان چینی در تهران به دنیایی جدید معرفی شده و می توانید فرصت های شغلی بسیار خوبی را برای خود رقم زنید. همانطور که می دانید تعداد کسانی که به آموزش زبان چینی می پردازند بسیار محدود است از اینرو عرصه شغلی برایتان بسیار محیا و تضمین شده خواهد بود.

اگر بدنبال تجارت های بزرگ هستید ، آموزش زبان چینی روند زندگی شما را تغییر خواهد داد.

 

دوره های آموزشی تدریس زبان چینی در تهران

موسسه زبان چینی گاما در تهران و در استان های فارس ، بوشهر،کهگیلویه و هرمزگان با برگزاری سه دوره اصلی با قالب کلاس گروهی اولین قدم در راستای ترویج زبان چینی را با عزمی راسخ برداشته است.

 

بهترین دوره ترمیک آموزش زبان چینی تهران 

آموزش زبان چینی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای hsk در بهترین کلاس زبان چینی در تهران ، در این دوره بیشتر  تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان چینی  در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت.دوره های ترمیک به افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری این زبان بپردازند کمک شایانی خواهد نمود.

مدت هر ترم : ۲٫۵ ماه(دو جلسه ۱٫۵ ساعته در هفته)
تعداد جلسات هر ترم : ۲۰ جلسه
مجموع دوره ها: ۱۲ ترم

 

بهترین دوره کاربردی کلاس زبان چینی تهران  

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان زبان چینی تهران بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در چین را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف کلاس کاربردی زبان چینی تهران یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول هر دوره: ۳۰ جلسه (دو جلسه ۱٫۵ساعته در هفته به مدت ۳ ماه)

 

 بهترین دوره محاوره کلاس زبان چینی تهران 

کلاس مکالمه زبان چینی در تهران به گونه ای  است که زبان آموز قادر به مکالمه روان با تاکید بر بُعد تجاری و بازرگانی این زبان باشد ، حتی بدون کسب مهارت نوشتاری( که بسیار مشکل و طاقت فرساست)

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4.04


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد