این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دوره پادفک روسی (تدریس زبان روسی +تدریس زیست وشیمی به زبان روسی) در تنهامرکزآمادگی پادفک ایران - موسسه زبان گاما

یکی از مشکلات اساسی افراد حاضر در کشور روسیه که متقاضی ورود به کورس اصلی رشته های پزشکی و دندانپزشکی می باشند  عدم تسلط به زبان روسی بوده به گونه ای که فرد در امتحان پادفک شرکت نموده و مردود می شود. یعنی تمام تلاش ها و هزینه های  یکساله وی به هدر خواهد رفت.متاسفانه برخی موسسات نیز در بروز این مشکل مقصر بوده و راهنمایی لازم را به متقاضیان نمی دهند و به گونه ای اطلاعات را نمایش می دهند که به نظر برسد با ورود به دوره پادفک فرد مطمعنا وارد دوره اصلی پزشکی خواهد شد در صورتی که اینگونه نیست وآزمون ورودی پادفک تعیین کننده خواهد بود. بر اساس اعلام وزارت بهداشت تحصیل پزشکی در روسیه فقط به زبان روسی مورد تایید می باشد و متقاضیان تحصیل در کشور روسیه  که قصد ورود به رشته های پزشکی دندانپزشکی و یا دارو سازی را دارند می بایست زبان روسی را فرا گیرند.

 

دوره پادفک روسیه چیست ؟

دوره پادفک روسیه یک دوره یکساله آمادگی قبل از ورود به رشته های تحصیلی پزشکی دندانپزشکی روسیه می باشد این دوره در دانشگاهای مختلف با کمی تغییر برگزار می شود اما بطور عمومی می توان گفت دوره پادفک روسیه شامل آموزش درس های زیست و شیمی و در برخی دانشگاهها در کنار آن ریاضی و فیزیک به زبان روسی می باشد.

در ایران تمام دوره های تدریس زبان روسی برگزار شده فقط بر روی قواعد زبان تاکید نموده و مدرسین بدلیل نداشتن دانش آکادمیک نمی توانند دروس تخصصی مانند زیست و شیمی و آناتومی را تدریس نمایند.موسسه گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار در ایران اقدام به ارایه دوره کلاس پادفک زبان روسی در تهران جهت ورود به پزشکی روسیه  نموده و زبان آموزان خود را قادر می سازد برای آزمون پادفک بسیار قدرتمند تر از رقبا ظاهر شوند.

مدرسین گاما اساتید روسی الاصل بوده
که در سیستم وزارت بهداشت ایران نیز مشغول به کار می باشند!!

دوره پادفک روسی برگزار شده در موسسه زبان گاما تهران

دوره کاربردی + پاتفک زبان روسی (زیست، شیمی، ریاضی )

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان روسی تهران بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.

طول کل دوره: ۷۳ جلسه که به دو بخش کاربردی + اصطلاح شناسی  زیست و شیمی می پردازد (تعداد جلسات افزایش یافت)

  • بخش کاربردی :  ۵۰ جلسه به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) البته آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

  • بخش پادفک: ۲۳ جلسه آموزش و تدریس دروس زیست ، شیمی و آناتومی  به زبان روسی ویژه افرادی که قصد تحصیل در خانواده رشته های پزشکی را دارند
    مدرس : اساتید روس ( خانم نلیا مالیشکو  ، استاد ملایف ، استاد آنا)

خوابگاه

برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر ها و استان ها قصد شرکت در دوره های پادفک روسی را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه آموزشی گاما در نظر گرفته شده است.

 

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4.11


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد