این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران زبان آلمانی را در 7 ماه یادبگیرید.

هشدار پیش مقدمه : مشکل بزرگ کلاس های زبان آلمانی!

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی زبان آلمانی در موسسات جهت درآمدزایی بیشتر می باشد.بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران یا همان  موسسه زبان آلمانی گاما این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف  ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی را با بهترین استاد زبان آلمانی گوته تهران برای گرفتن مدرک گوته تعریف می نماید.

پیشینه تدریس زبان آلمانی در تهران قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز و بهترین استاد زبان آلمانی مسیر یادگیری زبان آلمانی برای علاقه مندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است.

متد آموزشی زبان آلمانی از منشن به اشتارتن ویا تغییر کرد.. بسیار مهم!!!

برا اساس تغییرات صورت گرفته در آزمون سفارت، منبع آزمون گوته از کتاب های منشن به اشتارتن ویا تغییر کرده است و کتاب های منشن دیگر در موسسه گاما تدریس نمیشود.

بر اساس تغییرات ساعات آموزش برای سطح B1 طبق متد جدید 50 ساعت افزایش یافته و طول دوره نیر از به 8 ماه کاری تغییر کرد.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران موسسه زبان گاما اقدام به راه اندازی دپارتمان زبان آلمانی نموده است.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی کجاست؟

 بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران(موسسه زبان گاما) در زمینه زبان آلمانی با برگزاری بهترین کلاس زبان آلمانی توسط بهترین استاد زبان آلمانی تهران علاقه مندان را جهت آزمون های بین المللی گوته در کمترین زمان ممکن آماده می نماید. متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می باشند .

پس قبل از انتخاب یک مجموعه جهت یادگیری زبان آلمانی میبایست از طریق وکلا یا کارگزاران خود مشخص کنید که چه سطحی از زبان آلمانی را نیاز دارید

موسسه گاما باحضور مدرسان برجسته خود  که اگزمینرگوته می باشد در کنار سایر مدرسان ،زبان آموزان خود را همراهی خواهد کرد و حتی قبل از شروع دوره در قالب مشاوره رایگان چشم انداز کاملی از مسیر اخذ پذیرش تحصیلی آلمان و تعیین سطح زبان در اختیار متقاضی قرار خواهد داد

طراحی دوره های گاما زیر نظر اساتید بزرگی چون  موگویی و استاد سیدی انجام می پذیرد 

 آموزشگاه زبان آلمانی گاما ، براساس منابع روزآموزش های خود را توسط اساتید برجسته در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد.

لیست برنامه کلاسی های آلمانی _ حضوری تهران 

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین گاما بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت نام دوره های آنلاین موسسه گاما

هزینه کلاس های زبان آلمانی در تهران

هزینه کلاس ها بسته به دوره مورد تقاضا و سطح پایه زبان آموز تعیین می شود. دوره پرطرفدار پکیج B1 زبان آلمانی از سطح صفر آموزش زبان را شروع میکند. این دوره طی 7 ماه آن هم تضمینی متقاضی را به مدرک گوته خواهند رساند و هزینه آن 6 میلیون و 700 هزارتومان میباشد.

طول دوره :  8 ماه کاری

تعداد جلسات اصلی: 72 جلسه اصلی

تعداد جلسات اضافه : 12 جلسه

طول هر جلسه : 3 ساعت

تعداد جلسات در هفته: 3 جلسه

دوره های آنلاین زبان آلمانی موسسه گاما

شاید به این  فکر کنید که این دوره ها مانند بعضی از کلاسهای به اصطلاح آنلاینی که امروزه بسیار هم تبلیغ می شوند در واتس آپ و یا تلگرام برگزار می شوند.

خبر خوب اینکه دوره های آنلاین زبان آلمانی موسسه گاما هیچ تفاوتی با کلاسهای حضوری ندارند و شما به همراه دیگر زبان آموزان دیگر و استاد سر یک ساعت مشخص که در برنامه کلاسی شما اعلام می شود وارد کلاس مجازی  شده و می توانید همزمان با دوستان و استاد خود در ارتباط باشید.

موضوع دیگری که وجود دارد این است که شما قبل از اینکه وارد دوره مجازی شوید توسط تیم آی تی موسسه کار با نرم افزار را آموزش دیده و در صورت وجود مشکل برای شما رفع ایراد انجام می شود و شما را برای ورود به جلسات کلاسی آماده می کنند.

محل برگزاری زبان آلمانی گوته کجاست؟ 

آزمون گوته فقط در آموزشگاه زبان آلمانی گوته تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و دوره های آموزشی زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی گاما شما را برای آزمون گوته در کمترین زمان ممکن آماده خواهد نمود. آزمون اصلی فقط و فقط در تهران و زیر نظر سفارت آلمان برگزار خواهد شد و هیچ آزمون دیگری در شهری جز تهران از نظر سفارت سندیت ندارد!!
موسسه گوته(سفارت) تخصصی ترین مرکز آموزش زبان آلمانیست اما متاسفانه دیدگاه مدرسه ای و طولانی مدت نسبت به آموزش دارد و دوره ها بسیار طول میکشد. به همین دلیل عموم متقاضیان دوره های کوتاه مدت را در گاما گذرانده و در مرکز گوته فقط آزمون را شرکت میکنند

  

زمان شما بزرگترین سرمایه شماست

زمانتان را با حضور در کلاس های طولانی و بی کیفیت هدر ندهید!!

 

دوره های زبان آلمانی در گاما

برگزاری بهترین کلاس ها و دورهای آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته و دوره های آموزش زبان آلمانی وی‍ژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش ( B1 )در بهترین کلاس زبان آلمانی تهران به صورت زیر برگزار می شود.

رسیدن به سطح B1 نیازمند گذراندن 7  سطح از سطوح استاندارد شامل

A1 : که خود شامل دو کتاب a1-1 , a1-2 می باشد
A2 : که خود شامل دو کتاب a2-1 , a2-2 می باشد
B1: که خود شامل سه دوره   , b1-1 , b1-2 ,b1-3 می باشد (طبق متد جدید اشتارتن ویا)
یعنی در مجموع گذراندن این 7  سطح برای شرکت در آزمون های رسمی سفارت و اخذ ویزا الزلمیست.

کتاب های کار شده در این دوره: آخرین کتاب معرفی شده از طرف سفارت با نام اشتارتن ویا بوده که جایگزین متد منشن شده است.

این 7 سطح در آموزشگاه زبان آلمانی گاما 

موسسه گاما برای زبان آموزان خود کلاس های زبان آلمانی را تا سطح B1 بصورت :

سه روز در هفته (روزهای زوج یا روزهای فرد) معادل 252 ساعت آموزش به مدت  8 ماه 

 ویژه شاغلین :دو روز در هفته (پنجشنبه و جمعه)معادل 252 ساعت آموزش،به مدت 11 ماه و دو هفته 

هزینه آزمون زبان آلمانی گوته   

هزینه شرکت در آزمون گوته 1 میلیون و 600 هزارتومان میباشد (البته با نواسانات قیمت ها در بازار ارز هزینه آزمون ها هم تغییر خواهد کرد )

شرایط آزمون 

آزمون گوته بصورت ۴ مهارت مجزا برگزار می شود و متقاضیان در صورت رد شدن در هرمهارت میتوانند مجددا فقط همان را ثبت نام و آزمون دهند و جالب تر اینکه در طی دوره پس از اتمام هر سطح متقاضی می تواند به گوته مراجعه و در آزمون شرکت کند و مدرک همان سطح را دریافت کند.

horen  (گوش دادن)
sprechen  (صحبت کردن)
 loesen  (خواندن)
schreiben (نوشتن)

 

جهت ثبت نام در کلاس زبان آلمانی 
تماس بگیرید

02191002349

آلمانی تهران
آلمانی تهران
آلمانی تهران
آلمانی تهران
آلمانی تهران
آلمانی تهران

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4.03


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد