این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

زبان گرجی ، زبان انگلیسی و یا زبان روسی؟ برای ارتباط با مردم گرجستان کدام زبان را یاد بگیرم؟

متاسفانه به علت راهنمایی و مشاوره های اشتباه کسانی که قصد مهاجرت به گرجستان را دارند زبان روسی یا زبان انگلیسی را انتخاب می کنند در صورتی که نسل جوان گرجستان بیشتر با زبان انگلیسی و نسل مسن بیشتر با زبان روسی آشنایی دارند. با توجه به اینکه زبان رسمی گرجستان ، زبان گرجی ( زبان کارتولی ) است لازم است که جهت مهاجرت به گرجستان و یا  راه انداری کسب و کار خود و دانستن قوانین کسب وکار در این کشور حتما با زبان گرجی آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.

عواقب ندانستن زبان گرجی و مهاجرت به گرجستان و راه اندازی کسب و کار

یادگیری زبان گرجی برای کسب و کار در گرجستان ضروری است. چه بسا افرادی که به دلیل ندانستن زبان گرجی و به تبع آن عدم درک قوانین کسب و کار گرجستان کلیه سرمایه خودرا از دست داده اند بنابراین اگر به دنبال به دست آوردن موقعیت شغلی و یا راه اندازی کسب و کار جدید می باشید واگر می خواهید به دلیل ندانستن اطلاعات و قوانین در گرجستان شکست نخورید یادگیری زبان گرجی ضروری می باشد . حداقل در یک دوره کلاس زبان گرجی شرکت کنید.

آیا قصد تحصیل در گرجستان را دارید؟

زبان تحصیلی در گرجستان زبان گرجی و انگلیسی می باشد و در مواردی هم زبان روسی اما اغلب مردم در گرجستان انگلیسی نمی دانند و نسل مسن بیشتر با زبان روسی آشنایی دارند بنابراین برای برقراری ارتباط بهتر و موفقیت هرچه بیشتر دانستن زبان گرجی ضروری است.

دانستن زبان به معنای درک فرهنگ و قوانین محلی است.

فکر می کنید زبان گرجی زبان سختی است؟

یادگیری زبان گرجی سخت نیست.

 شاید متمایز بودن و منحصر به فرد بودن این زبان است که این فکر را به وجود می آورد که زبان گرجی ،زبان سختی است درحالی که یادگیری این زبان آسان است.یادگیری زبان گرجی نیازمند داشتن پشتکار می باشد و اگر با علاقه آن را دنبال کنید زبان شیرینی می باشد.

مزایای یادگیری زبان گرجی

  1. برقراری ارتباط بهتر با مردم گرجستان
  2. بدست آوردن موقعیت های شغلی بهتر
  3. دانستن زبان مشتری برای متقاعد کردن وی به انعقاد قرار داد در کسب و کاری که به راه انداخته اید بسیار تاثیر گذار می باشد
  4. درک بهتر قوانین و راهکارهای پیشرفت در گرجستان

 

اما مشکلات یادگیری زبان گرجی در شیراز و تهران

علی رغم استقبال روز افزون ایرانیان برای اقامت ، تحصیل ، سرمایه گذاری و سفر به کشور گرجستان متاسفانه تا کنون هیچ کلاس و آموزشگاهی برای آموزش زبان گرجی در شیراز و تهران دایر نشده است و تنها به صورت پراکنده و ناقص آموزش هایی بر روی اینترنت قرار داده شده است که نه تنها جوابگوی نیاز شما نخواهد بود بلکه زمان با ارزشتان نیز به هدر خواهد رفت.

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو در شهر شیراز و تهران اقدام به راه اندازی کلاس زبان گرجی نموده است.

این دوره با عنوان دوره کاربردی کلاس زبان گرجی در مدت ۳ ماه متقاضیان را به حدی می رساند که نیازهای اولیه خود را مرتفع نمایند.

چه کسانی باید در کلاس های زبان گرجی گاما در شیراز شرکت کنند ؟

  1. افرادی که قصد مهاجرت به کشور گرجستان دارند
  2. متقاضیان تحصیل در گرجستان
  3. تورلیدر ها
  4. صاحبان صنایع که قصد گسترش بازارهای تجاری خود را دارند

برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد