این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تحصیل رایگان در کشور چک با فراگیری زبان چکی در اولین و تنها مرکز آموزش زبان چک در تهران

  کشور چک دارای ۲۶ دانشگاه ملی ، ۲ دانشگاه دولتی ، ۴۳ دانشگاه خصوصی می باشد که تحصیل در دانشگاه های ملی و دولتی به صورت رایگان می باشد مگر اینکه تحصیل به زبانی غیر از زبان چکی باشد.شرط اساسی برای تحصیل در دانشگاههای دولتی چک عبارتست از دانستن زبان چک! شرایط ورود به دانشگاه دولتی بسیار سخت می باشدولازم است متقاضیان از عهده آزمون زبان چک در هنگام ورود به دانشگاه برآیند.

 

در چه  رشته هایی به صورت رایگان در کشور چک می توان تحصیل کرد؟

تحصیل در رشته هایی چون پزشکی ، دندانپزشکی ،  داروسازی ،پرستاری ،  کلیه تخصص های جراحی ، رشته های مهندسی ، رشته موسیقی ، رشته های معماری و... اگر به زبان چکی باشد رایگان است.مدارک دانشگا ههای کشور چک در تمامی رشته ها مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران می باشد علاوه بر این مورد تایید کشور آمریکا، کانادا و سایر کشورهای اروپایی می باشد وشما با مدرک رشته های پزشکی کشور چک در همه جای اروپا ،آمریکا و کانادا می توانید کار کنید.

 

 موسسه و آموزشگاه زبان چک گاما با همکاری کالج های کشور چک دوره های آماده سازی زبان چکی را ارایه می دهد.

  

دوره کاربردی زبان چک در موسسه گاما

این دوره ویژه افرادیست که قصد مهاجرت ، اقامت ، تحصیل و یا راه اندازی کسب و کار در کشور چک دارند.هدف از این دوره آماده سازی متقاضی برای شرایط محیطی کشور چک می باشد.
بعد از گذراندن این دوره زبان آموز به حدی خواهد رسید که بتواند کارهای اولیه خود را بدون نیاز به مترجم و همراه انجام دهد.
البته ناگفته نماند که زبان چک از جمله زبان های دشوار جهت یادگیری می باشد اما با روش های جدیدی که موسسه زبان چک گاما طراحی نموده است تا حد زیادی می توان از پیچیدگی زبان کاست.

متقاضیانی که قصد استفاده از سیستم تحصیل رایگان در کشو چک را دارند ابتدا یک دوره ۳ ماهه زبان چکی را در موسسه زبان چک گاما گذرانده  سپس وارد دوره مقدماتی پزشکی در کشور چک می شوند و در صورت موفقیت در امتحان نهایی که در دانشگاهای چک انجام می گیرد  بصورت رایگان وارد دانشگاهای کشور چک خواهند شد.

موسسه زبان چک گاما

اولین و تنها مرکز آموزش زبان چک در تهران

 

نمونه کارنامه های قبولی آیلتس
برنامه کلاسهای موسسه گاما
ثبت نام درکلاسهای آنلاین
اینستاگرام موسسه گاما

سوالات خودرا با کارشناسان گاما مطرح کنید،در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود ،جواب به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد

4


پرسش و یا دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد